Anasayfa » Maltepe Su Kaçağı » Maltepe Kameralı Tesisat Kaçak Bulma Firması

Maltepe Kameralı Tesisat Kaçak Bulma Firması

Su tesisatı sorunları içerisinde bilinen en zahmetli sorun olan su kaçakları son zamanlarda artan inşaatlar ile birlikte daha sık meydana gelen bir sorun olmaya başlandı.

Su kaçakları eskiden sadece tarihi yapılarda meydana gelmekteydi. Eski binalarda meydana gelen su kaçaklarının ana nedeni kullanılan su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması olduğu bilinirken yeni yapılan inşaatlarda meydana gelen su kaçakları oldukça can sıkmaktadır.

Yeni binalarda meydana gelen su kaçakları daha çok kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması veya tesisat sistemi çekilirken yanlış eğim verilmesi olduğu bilinmektedir.
Su kaçağı sorunu her ne sebeple meydana gelirse gelsin, bıraktığı kötü neticeler itibari ile bir an evvel tamir edilmesinde yarar olacaktır. Su kaçağı sorununda elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli ve masraflı geçmektedir.

Tamiri ve tespiti sırasında uzmanlık gerektiren su kaçakları ile tek başınıza mücadele etmeniz neredeyse imkansızdır. Bu nedenle su kaçakları sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz alanında uzman ve deneyimli bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekmektedir. İşi bilmeyen su tesisatçı ustaları ilkel yöntemler kullanarak günlerce süren kırma dökme işlemi gerçekleştirir ve tespit işleminde yapılması gereken masrafları ikiye hatta üçe katlardı.

Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle kullanılan kırma dökme metodu günümüzde gelişen bilim sayesinde tarihe karışmıştır.

Günümüzde en zahmetli su kaçakları bile teknolojik aletler ile kısa süre içerisinde tespit edilmekte ve tamir işlemi gerçekleşmektedir.


İstanbul maltepe kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sunan ve sağlam referansları olan su tesisatçı firmamız meydana gelen diğer su tesisatı sorunlarında olduğu gibi bu sorun karşısında da sizlerin yanında yer alarak minimum masraflar sizleri bu sorundan kurtarmaktadır.

Akustik dinleme adı verilen su sesine karşı hassas geliştirilen cihaz sayesinde kırmadan dökmeden su kaçağınızı tespit eden su tesisatçı firmamız, tamir işlemini de aynı titizlikle gerçekleştirerek sizlere garantili hizmet sağlamaktadır.

Akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği yerde titiz bir çalışma yürüten su tesisatçı ustalarımız bir veya iki seramiğin altında su kaçağını tamir etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Maltepe su kaçağı bulma
Şimdi Ara