Anasayfa » Maltepe Tıkanıklık Açma » Maltepe Kırmadan Pimaş Açma

Maltepe Kırmadan Pimaş Açma

Su tesisatında meydana gelen tıkanıklık sorunları, bilinen en ciddi sorunlardan biridir. Bunun nedeni ise, hem tıkanıklığın vermiş olduğu ciddi rahatsızlıklar hem de tamiri işleminde uygulanılan yöntemlerdir. Klasik yöntemlerle tıkanıklık açma işlemi sizler için tam bir eziyete dönüşmektedir.

Eskiden elde olmayan ekipmanlar nedeniyle mecburiyetten herkesin kullandığı kırarak ve dökerek gerçekleştirilen tamir işlemi çağımız Türkiye’sinde tarihe karışmıştır. Gelişen teknoloji ve üretilen cihazlar, her sektörün olduğu gibi su tesisatı sektörününde işini kolaylaştırmış ve eskiden günlerce süren işlemleri dakikalar içerisinde uygulanılan yöntemler haline getirmiştir.

 

Eskiden tıkanıklık ve diğer tesisat sorunlarının çözümünde uygulanılan yöntem hep aynıydı; kırma ve dökme. Rastgele beton ve seramikleriniz kırılarak tespit edilmeye çalışılan tıkanıklıklar, tamir edildikten sonra sizlere haftalarca süren bir iş bırakmaktaydı. Tamir ve temizlik işlemlerinin uzun sürmesi bütün programlarınızı alt üst etmekle birlikte sizlere bir hayli de masraf çıkarırdı. Neyse ki teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız ve bu gelişmelere çabucak ayak uyduran tesisat ustalarımız, kısa süre içerisinde bu sorunu ortadan kaldırmanın yolunu bulmuşlardır.

Kırmadan,  dökmeden kısa süre içerisinde uygulanılan profesyonel yöntemler ile tıkanıklık sorununuzu gideren firmamız, sizlere rahat bir nefes aldırmaktadır. Teknolojik cihaz olan kamera sayesinde tıkanıklığınızı kırmadan görüntüleyen firmamız, tıkanıklığa sebep olan katı cismi tespit ettikten sonra, sizlere de göstererek bir daha aynı hatayı yapmamanızı tavsiye eder.

 

Noktasal olarak tespit edilen katı cisim, ardından yine teknolojinin son harikalarından olan robot ile parçalanarak, su akışını tekrar eskisi gibi hızlandırır. Parçalanan katı cisimler yine borunun içerisinde olmasını da kabullenmeyen tesisat ustalarımız, basınçlı su ile borularınızın içerisini yıkayarak bütün kirli suları dışarıya akıtır.

 

İlk gün ki gibi tertemiz borular sizlere sunan firmamız, yaptığı her işlem için sizlere garanti de vermektedir. İstanbul’un hem anadolu hem de avrupa yakalarındaki bütün ilçe ve mahallelere hizmet veren firmamız geniş kadrosuyla sizlere aynı gün servis imkanı da sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak ve randevu oluşturmak için lütfen firmamızı arayarak iletişime geçiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Maltepe su kaçağı bulma
Şimdi Ara