Anasayfa » Maltepe Su Kaçağı » Maltepe Su Kaçağı Sorunu ?

Maltepe Su Kaçağı Sorunu ?

Maltepe su kaçağı sorunu, firmamızın kullandığı modern teknikler sayesinde kısa süre içerisinde çözülen bir problem olmuştur.

Su tesisatında kullanılan materyallerin zaman içerisinde tahribata uğraması sonucu ortaya bazı sorunlar çıkar. Bu sorunlardan bazılarının çözümü kısa sürerken bazılarıda adeta baş belasıdır ve tamiri için sizleri hem günlerce uğraştırır hem de binlerce TL zarara uğratır sizleri.  Su tesisatı sisteminde meydana gelen bu tarz sorunların başı su kaçağıdır.

Su borularının zamanla patlayarak sızıntı sorunu çıkarması sonucu oluşan kaçaklar kısa süre içerisinde bütün yapınızı sararak duvarlarınızda bazı sorunlar ortaya çıkarır.

Su Kaçaklarına Müdahale

Kartal su kaçağı bulmaSu kaçakları, yerinde durmadığın ve bütün eve aynı anda eşit dağıldığın sorunu tespit etmek uzmanlık isteyen bir iştir. Su kaçaklarına erken müdahale etmek oldukça ciddidir. Çünkü erken müdahale edilmeyen su kaçakları zaman içerisinde daha ciddi sonuçlarda doğuracaktır.

Örneğin su sızıntısı eğer bir apartman dairesinde oturuyorsanız alt katınızda oturan komşunuzun evine de sızacaktır. Bu durumda komşunuzla aranızda ciddi tartışmaların yaşanmasına vesile olacaktır. Başta da söylediğimiz gibi su kaçağını bulma profesyonellik isteyen bir durumdur bu nedenle her tesisat ustasının yapabileceği bir iş değildir. Su tesisatında meydana gelen sorunlarda eskiden elde olmayan sebeplerden dolayı genelde kırma dökme işlemi yapılırdı.

Patlayan su boruları da gözle görünen bir yerde olmadığından sorun belirdiğinde eve çağırdığınız amatör sokak tesisatçısı bütün yapınızı baştan sona kırarak, su sızıntısını tespit etmeye çalışır. Bu durum kaba bir uygulama olduğu kadar masraflı ve zahmetlidir.

Bu nedenle Maltepe su kaçağı bulma firmamız, ev ya da iş yerlerinizde meydana gelen su kaçaklarının tamirinde yepyeni bir yöntem bularak sizlere modern cihazlar yardımıyla dakikalar içerisinde hizmet vermektedir. Firmamız teknolojik bir cihaz olan su sesine karşı hassas akustik dinleme adlı cihaz ile ev ya da iş yerinizde meydana gelen en zorlu boru patlağını bile dakikalar içerisinde bulur. Hem de tek bir seramiğinin bile kırmadan.  Tespit edilen su kaçağını firmamızın alanında uzman tesisat ustaları ivedilikle tek bir seramiğin altında tamirini gerçekleştirerek sizlere % 100 garanti verir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Maltepe su kaçağı bulma
Şimdi Ara