Anasayfa » Hizmetler » Petek Temizleme
su kaçağı maltepe
su kaçağı maltepe

Petek Temizleme

Kombi, Radyatör Ve Petek Temizliği

istanbul-petek-temizlemeÖzellikle kış aylarında hatırladığımız kalorifer tesisatlarımız, yaz aylarında pek umursamamız nedeniyle pek de periyodik bakımlarına ilgi gösterebilmekteyiz.

Fakat bu tarz tesisatların aralıksız olarak soğuk havalarda çalıştığı düşünülürse, su tesisatlarına göre ayrı özen ve bakım göstermemiz uzun vade de başımızın ağrımasına, soğuk kış günlerinde zor duruma düşmememiz ve normalden fazla yakıt faturalarıyla savaş vermemize yardımcı olacaktır.

Her şeyden önce periyodik olarak bakıma girmesi gereken kalorifer tesisatları, kullanıma bağlı performans düşmesine bağlı olarak bizlere uzun vade de oldukça masraflı problemler çıkartacaktır.

Eğer uzun süre kullanılmayan kombinizi var ise mutlaka gerekli bakım ve temizliğin yapılması gerekir. bahçelievler-petek-temizlemeAyrıca ek olarak elektrik tesisatı da bulunan bu kısım petek ve radyatörlerin atardamarı görevi görmektedir. Bakım ve temizliğin en büyük artısı eğer kombinizi eski ise daha verimli çalışmaya başlar ve yeni kombi ise kesinlikle verimi artar ve fazla fatura ödemenizin önüne geçer.

Özellikle petekler ısıyı ileten kısım olmakla birlikte iç ve dış olmak üzere oldukça temiz olmalı, hem daha verimli çalışması hem de fazla yakıt yakmanız halinde yeteri kadar ısınmama sorununa önüne geçer.

Petek temizliği yaptırırken bazı gözlem ve incelemeler yaparak, sizlere ne gibi faydalar sağladığını ve maddi olarak ne kadar rahat ettirdiğini sizler de görebilirsiniz.

Tüm marka ve modellerde kombi ve petek temizliği hizmeti sunan firmamız, sizlere firma garantisi de sunarken yaptığı işe ne kadar güvendiğini gözler önüne sermektedir.

Sahip olduğu üst düzey petek temizleme makinesi ve piyasanın en kaliteli kimyasal temizlik maddeleriyle, sizlere kalorifer tesisatınızı ilk günkü kadar temiz bir şekilde teslim eder ve daha soğuk kış günlerinde gereğinden fazla faturalar ödemenizin önüne geçer.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Maltepe su kaçağı bulma
Şimdi Ara