Anasayfa » Maltepe Su Kaçağı » Maltepe Su Borusu Patlağı Bulma

Maltepe Su Borusu Patlağı Bulma

Ev, işyeri, okul, hastane, AVM gibi yapılarda sıkça karşılaşılan sorunlardan biri de su kaçağıdır. Su kaçağı sorunu eski yeni, ev işyeri dinlemeden her türlü yapıda meydana gelen ciddi bir tesisat problemidir.

Su kaçakları sorunu neredeyse herkesin başından geçmiş olan bir problemdir ve özellikle tespit işleminde yapılan zahmetli işlemlerden dolayı da herkesin korkulu rüyası haline gelmiş olan bir sorundur.


Su kaçaklarının tamir işlemi yapılırken eskiden teknolojideki yetersizliklerden dolayı evvela tespit işlemi için, evdeki bütün beton ve seramikler kırılır altında kalan su borularında tespit işlemi yapılırdı.

Arızalı olan su borusu bu zahmetli işlemin ardından sonra tespit edilir ve tamir işlemi gerçekleştirilirdi. Bu işlem özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmişti.

Günlerce hatta bazen haftalarca süren bu işlem nedeniyle bütün plan ve programları alt üst olur ve evden çıkamazlardı. Gelişigüzel kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik işlemleri gibi teferruatlar bazen aylarca uğraşacağınız bir işlem haline gelirdi.

Ayrıca amatör su tesisat ustalarının gelişigüzel kırdıkları yerlerin altında bulunan sağlam olan su borularının da kırılması tamir işleminde yaptığınız masrafları katlamaktaydı.
İstanbul maltepe  kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız sizleri bütün bu dertlerden kurtarmakta ve yepyeni bir yöntem ile tanıştırmaktadır.

Eskiden elde olmayan nedenlerden dolayı kullanılan bu yöntem sizleri hem maddi anlamda hem de manevi anlamda oldukça zor duruma sokarken günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte bu sorunların tamamı ortadan kalkmıştır.

Bu nedenle su kaçağı tamir işlemi için yardım alacağınız firmanın kullanacağı yöntemi iyi belirlemenizde yarar olacaktır.
Alanında uzman su tesisatı ustaları ile çalışan su tesisatçı firmamız teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek teknolojinin son harikası olan akustik dinleme sayesinde en zahmetli su kaçaklarını bile dakikalar içerisinde tespit ederek sizlere garantili hizmet sağlamaktadır.

Alanında uzman ve geniş su tesisatçı kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Randevu ve detaylı bilgi için lütfen arayın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Maltepe su kaçağı bulma
Şimdi Ara