Anasayfa » Maltepe Su Kaçağı » Su Kaçakları Kontrolü ve Tespiti

Su Kaçakları Kontrolü ve Tespiti

Her geçen gün gelişen teknoloji ve artan bilimsel cihazlar hayatımızın birçok alanında yeni olanaklara neden olmaktadır.

Eskiden teknik donanım sıkıntısı nedeniyle uzun ve meşakkatli geçen sorun tamirleri günümüzde bilim insanları tarafından geliştirilen cihazlar nedeniyle kısa süre içerisinde tespit ve tamir edilmektedir.
Yapı sistemi içerisinde elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan sorunların başında su tesisatı arızası yer almaktadır.

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen arızaların başında da hiç şüphe yok ki su kaçağı yer almaktadır.
Su borularının yer altında olması ve gözle görünmemesi en çok da tespit işlemini zora sokmaktadır.
Su kaçağı tespit işlemi eskiden hatırlayacağınız gibi beton ve fayansların kırılması ile tespit edilmekteydi. Su borularından sızan sular kısa süre içerisinde evdeki bütün duvarlara yayılır ve ıslanan betonların arasında arızalı olan bölgeyi tespit etmek oldukça güç bir hal alır. Bu nedenle rastgele kırma dökme işlemi yapılmaktadır.

Gelişi güzel kırılıp dökülen yerlerin altında çoğu defa sağlam olan su boruları da zarar görür ve daha tespit işleminde bile yapılan masraflar katlanırdı.

Su kaçağı bulma ve Su kaçağı sorununu erkenden fark edip pratik yöntemler ile ortadan kaldırmanız gerekmektedir. Alanında bilgi ve deneyim sahibi usta ya da firmalardan yardım almanız sizlerin yararına olacaktır.
Su kaçağı sorunun yaşandığı yerde su faturalarında artış, duvarlarda ıslaklık, duvarlarda kabarma, şişme, evde keskin rutubet kokusu ve kombi barında sürekli düşüş meydana gelir.
Bu sorunlardan herhangi biri ile bile karşılaşırsanız vakit kaybı yapmaksızın firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Her türlü tesisat sorunlarının tamirinde sizlerin yanında yer alan ve sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunan firmamız, su kaçağı tespit ve tamirinde de sizlerin yanında yer alacaktır.
Avrupa’dan özel olarak ithal edilen akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz sayesinde tek bir seramik dahi kırılmadan arızalı olan yer tespit edilir.
Akustik dinleme adlı cihaz ses çıkarmadan çalışır ve ne size ne de çevrenizdekilere rahatsızlık vermez.
Alanında uzman kadromuzla noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma sürdürerek tamir işlemini de gerçekleştirmekteyiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Maltepe su kaçağı bulma
Şimdi Ara